Ēku un būvju celtniecība mēdz būt sarežģīts un atbildīgs process, kas prasa rūpīgu darba plānošanu un tā izpildi. Bet kas notiek, kad ēka savu mūžu ir nokalpojusi?

Kad ēkai ir beidzies ekspluatācijas termiņš, tā tiek nopietni bojāta vai arī tā vienkārši vairs nekalpo savam sākotnējam mērķim, to, iespējams, pienācis laiks demontēt.

ko mēs piedāvājam?

Kā uzņēmumiem, tā arī privātpersonām mēs piedāvājam demontāžas pakalpojumus un demontāžai nepieciešamo tehnikas nomu. Strādājam ar dažāda veida projektiem, sākot no nelielu garāžu demontāžas, līdz pat tiltu un lielu komercēku nojaukšanai.

 

Nepieciešamības gadījumā varam arī konsultēt par lābākajiem risinājumiem, kā izpildāmi ēkas nojaukšanas darbi, kas var būtiski atvieglot nojaukšanas darbu procesu un pat samazināt kopējās demontāžas darbu izmaksas. Būves nojaukšanas procesā svarīgi ir ņemt vērā ēkas izmēru un tās atrašanās vietu, tās attālumu no citām ēkām un citus faktorus, kas var ietekmēt nojaukšanas darbus.

 

Pašas ēkas demontāža ir tikai viens no veicamo darbu posmiem, tāpēc parūpēsimies arī par pārējiem posmiem, piemēram, nojaukšanas procesā radušos būvgružu izvešanu un utilizāciju, nodrošinot klientus arī ar būvgružu konteineriem un smago tehniku būvgružu drupināšanai.

Tehnika demontāžas darbu veikšanai

Ēku demontāža prasa nopietnu tehniku, tāpēc saviem klientiem īrei piedāvājam jaudīgu un uzticamu ražotāju traktortehniku, kas sekmēs pilnu būvju demontāžas cikla veikšanu. Nomai ir pieejami dažāda izmēra un specifikāciju ķēžu ekskavatori, kas ir pielāgojami dažādu darbu veikšanai. Mūsu smagās tehnikas parkā klientiem ir pieejami:

  • 21t ķēžu ekskavatori
  • 30t ķēžu ekskavatori
  • 45t ķēžu ekskavatori
  • Drupināšanas iekārtas
  • Sijāšanas iekārtas

Ēku demontāža ir pakāpeniski veicams darbs, kas prasa dažādu pieeju un tehnikas izmantošanu, tāpēc īres tehniku ir iespējams papildināt ar dažādu papildaprīkojumu un uzkabēm – greifera kausu, hidraulisko āmuru, šķērēm un pulverizatoru. Augstu būvju demontāžai īrei ir pieejams 45t ķēžu ekskavators ar strēles pagarinājumu līdz 24m.

Laika un līdzekļu ietaupīšanas nolūkos varam piedāvāt mūsu speciālistu konsultācijas par optimālu tehnikas un dažādo papildinājumu izmantošanu, efektīvākai darbu veikšanai.

Priekšrocības, izvēloties RS4 demontāžas pakalpojumus

Būvju un ēku demontāža ir process, kas sevī apvieno kvalitatīvu, darbam piemērotu tehniku, kā arī tehnikas operatoru zināšanas un pieredzi. RS4 specialitāte ir demontāžas tehnikas īre un demontāža, tāpēc galvenie klientu ieguvumi ir kvalitatīvi paveikts darbs par konkurētspējīgām cenām.

Papildu nojaukšanas darbiem un traktortehnikas īrei, nodrošinām arī ar zinošiem tehnikas operatoriem un konsultācijām par veicamajiem darbiem. Nepieciešamības gadījumā tāpat sniedzam arī tehnisko atbalstu.

Izvēloties RS4 pakalpojumus, jūs saņemsiet visu nepieciešamo, lai ēku un būvju nojaukšana tiktu realizēta no demontāžas sākšanas, līdz būvgružu izvešanai un utilizācijai. Apskatiet mūsu nomas piedāvāto smago tehniku vai sazinieties ar mums uzreiz, lai konsultētos par piemērotākās tehnikas izvēli.

Sazinies ar mums un palīdzēsim izvēlēties piemērotāko tehniku

Sazināties