Lai zemes darbi noritētu veiksmīgi, ir jābūt skaidrai izpratnei par dažādajiem klātesošajiem faktoriem, piemēram, augsnes uzvedību un objekta ģeogrāfisko novietojumu. Veicot šādus darbus, ir nepieciešamas zināšanas un ilggadēja pieredze konkrēto darbu veikšanā, lai darbs tiktu paveikts profesionāli un izmaksu ziņā izdevīgi.

Mēs saviem klientiem piedāvājam īrēt kvalitatīvu smago tehniku zemes darbu un ceļa darbu veikšanai. Mums ir viss nepieciešamais, lai veiktu kvalitatīvus, dažādas sarežģītības pakāpes zemes darbus dažādos apstākļos. Vienalga vai jūsu projekts ir liels vai mazs, mēs nodrošināsim jūs ar tehniku, pieredzējušiem operatoriem un degvielu.

RSC pakalpojumi zemes darbu veikšanai

Plašs smagās tehnikas klāsts un ilggadēja pieredze nozarē mums ļauj sniegt klientiem atbalstu ļoti dažādu zemes un ceļu darbu veikšanai. Šeit ir uzskaitīti ceļu un zemes darbi, kuros specializējušies mūsu darbinieki:

 

 • Ceļu komunikāciju un tranšeju rakšana;
 • Ceļu virsmu un nogāžu planēšana un tīrīšana;
 • Meliorācijas grāvju rakšana un tīrīšana;
 • Grāvju tīrīšana, planēšana un rakšana;
 • Upju grunts un krastu tīrīšana;
 • Būvbedru sagatavošana un rakšana;
 • Karjeru atsegšana.

Katrs projekts ir savā veidā atšķirīgs, tāpēc saviem klientiem piedāvājam dažāda tipa smago tehniku, kas paredzēta samērā plaša spektra zemes un ceļa darbu izpildei. Neatkarīgi no tā, vai tā būtu tranšeju rakšana vai ceļa segumu planēšana un tīrīšana, mums ir nepieciešamā tehnika jūsu vajadzībām. Mūsu mērķis ir atvieglot un optimizēt jūsu darbu, piedāvājot ne tikai tehniku, bet arī konsultācijas par izdevīgākajiem risinājumiem nomas tehnikas izmantošanā.

RSC tehnika zemes darbu veikšanai

Mūsu parkā atradīsiet vadošo zīmolu būvtehniku un zemes darbiem paredzētu tehniku, kurai var uzticēties. Saviem klientiem zemes un ceļu darbu veikšanai mēs piedāvājam:

 • 16t frontālos iekrāvējus;
 • 20t – 21t riteņu ekskavatorus;
 • 22t ķēžu ekskavatorus ar standarta un pagarinātu strēli.
 • 12t grunts veltņus.

Mūsu sniegtie pakalpojumi nodrošina, ka projektu realizēšanai un zemes darbu izpildei saņemsiet jaudīgu, uzticamu un funkcionālu smago tehniku, kā arī mūsu pieredzējušo operatoru atbalstu un zināšanas. Labākais ir tas, ka jums nebūs jāuztraucas par liekām izmaksām, iegādājoties pašiem savu tehniku darbu veikšanai. Īrējiet mūsu piedāvātos ekskavatorus un iekrāvējus tik ilgi, cik ilgi veicami ceļu un zemes darbi, un atdodiet tehniku, kad darbs padarīts.

Zemes darbu tehnikas noma jebkuram uzdevumam

Zemes darbi uz priekšu ritēs ātrāk, ja izvēlēsities smago tehniku nomāt no mums. Mums ir zemes darbu tehnika visa veida rakšanas un atsegšanas darbiem, kā arī piedāvājam klientiem tehnisko atbalstu, ja rodas tāda nepieciešamība.

Mūsu plašais tehnikas klāsts un speciālistu zināšanas par nozari nodrošinās, ka ceļu un zemes darbi jūsu projekta ietvaros tiks realizēti atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Apskatiet mūsu tehnikas parka klāstu un tā piedāvātās priekšrocības, lai saprastu, kas tieši ir nepieciešams jūsu projekta realizēšanai.

Sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem speciālistiem un pastāstiet, kādi zemes darbi būtu veicami, lai mēs varētu saprast, kāda tehnika vislabāk atbilstu jūsu projekta realizēšanai. Tāpat apskatiet arī citus mūsu piedāvātos pakalpojumus, kas saistīti ar ēku un būvju demontāžu, dažādu būvgružu pārstrādi un beramkravu transportēšanu. Mūsu plašais smagās tehnikas parks un pieredze ļauj realizēt arī cita veida darbus, atkarībā no jūsu vajadzībām.