2022. gadā tehnikas nomas uzņēmums RSC maina savu zīmolu uz RS4, lai apvienotu vairāku uzņēmumu pakalpojumus zem viena nosaukuma un turpinātu klientiem nodrošināt nemainīgi augstu standartu pakalpojumus. Uzņēmuma struktūra un darbības virzieni paliks nemainīgi.

Kopš 2000.gada uzņēmums nodarbojas ar dažāda veida traktortehnikas un celtniecības tehnikas nomas pakalpojumu sniegšanu.

RS4 ir pilna servisa būvtehnikas nomas uzņēmums, kas darbojas visā Latvijā.

Sadarbojoties ar RS4, Jūs iegūsiet:

  • Individuālu risinājumu, kas balstīts uz Jūsu vajadzībām;
  • Izcilu klientu servisu;
  • Uzticamu sadarbības partneri ar ilgstošu pieredzi būvtehnikas nomas segmentā

RS4 priekšrocības:

  • Plašs spectehnikas klāsts dažādu darbu veikšanai sākot ar zemes darbiem un beidzot ar demontāžu un drupināšanu.
  • Pilna servisa pakalpojumu, kas sevī ietver tehnikas nomu, degvielu un pieredzējuša operatora darbu.

Mūsu attīstība:

2000
Uzņēmuma dibināšana

Uzņēmums dibināts 2000. gadā. Sākotnēji “RSC noma” sniedz atkritumu un būvgružu pārvadāšanas pakalpojumus, nodrošinot atkritumu transportēšanu no objekta uz atbilstošo atkritumu utilizēšanas poligonu. Uzņēmums savu darbību un klientu apkalpošanu sāk ar 2 auto un 20 konteineru vienībām.

2003
EKO serviss dibināšana

Lai rūpētos par apkārtējo vidi, taupītu enerģijas resursus, uzlabotu pakalpojumu kvalitāti un nodrošinātu konkurētspējīgu cenu, 2003. gadā tiek dibināts māsas uzņēmums SIA “Eko serviss”, kas piedāvā videi draudzīgu būvgružu pārstrādi, šķirošanu un otrreiz izmantojamo materiālu atgriešanu celtniecībā un ražošanā.

2004
Darbības sfēras paplašināšana

Strauji attīstoties un sekojot klientu vajadzībām, 2004. gadā kompānija papildina autoparku ar būvniecības un celtniecības tehniku un sāk paplašināt savu darbības sfēru, piedāvājot būvtehnikas nomas pakalpojumus, kā arī demontāžas, iekraušanas, rakšanas, meliorācijas, sniega izvešanas u.c. pakalpojumus

2006
AB treileri dibināšana

 

 

 

 

 

2006. gadā tiek dibināts māsas uzņēmums SIA “AB treileri”, kas sniedz smagsvara, negabarīta un būvniecības tehnikas kravu pārvadājumu pakalpojumus Latvijā, Eiropā un NVS valstīs.

2010
RSC SIA reorganizācija

2010.gadā RSC SIA tika reorganizēta, izveidojot divus dažādus uzņēmumus – RSC SIA, kura atbild par būvtehnikas nomu un RSC NOMA SIA, kura tika saistīta ar būvgružu konteineru nomu un izvešanu.

2016
Indrustrijas līderis

Šobrīd “RSC noma” ir industrijas līderis ar modernāko tehnikas un auto parku, kurā ietilpst 17 automašīnas, 460 konteineri un vairāk nekā 20 traktortehnikas un celtniecības tehnikas vienības. Uzņēmums sniedz pakalpojumus konteineru un celtniecības tehnikas nomas nozarē, sākot no konteineru izvietošanas, būvgružu izvešanas, to šķirošanas un pārstrādes vai noglabāšanas pakalpojumiem, līdz specializētas celtniecības tehnikas nomas un ar to saistīto pakalpojumu izpildei.

2022
Turpinām attīstīties

“2022. gadā tehnikas nomas uzņēmums RSC maina zīmolu uz RS4, lai apvienotu vairāku uzņēmumu pakalpojumus zem viena nosaukuma un turpinātu klientiem nodrošināt nemainīgi augstu standartu pakalpojumus. Uzņēmuma struktūra un darbības virzieni paliek nemainīgi—RSC bija, ir un būs uzticams partneris saviem klientiem un sadarbības partneriem. Lēmums par uzņēmuma zīmola maiņu ir cieši saistīts ar uzņēmuma izaugsmi.Mēs turpinām attīstīt tehnikas nomas pakalpojumus un paplašinām piedāvātās tehnikas klāstu. RS4 īpaši strādā, lai sniegtu izcilu klientu apkalpošanas servisu.”

Komanda

Team member placeholder image

Labprāt palīdzēšu izvēlēties atbilstošāko risinājumu

Ārijs Losvers

Tirdzniecības speciālists

20046567 arijs.losvers@rs4.lv

Speciālists ar vairāku gadu pieredzi

Raimonds Bērenss

Būvtehnikas nodaļas vadītājs

20031110 raimonds.berenss@rs4.lv