Uzņēmums “RS4” piedāvā pilna servisa nomas pakalpojumus un risinājumus. RS4 saviem klientiem piedāvā plašu ar būvtehnikas nomu saistītu pakalpojumu klāstu.

“RS4” var lepoties ar lielāko un modernāko tehnikas parku, kurā ietilpst būvtehnikas vienības visdažādākajiem būvniecības darbiem. Pateicoties modernajām tehnoloģijām un iespējām apvienot plašo pakalpojumu klāstu “RS4” spēj nodrošināt augsta līmeņa servisu, saglabājot konkurētspējīgas cenas. Moderna iekšējā telekomunikācijas sistēma un sakārtota loģistika ļauj mūsu kompānijai operatīvi reaģēt un nekavējoties izpildīt pasūtījumu, nepieciešamības gadījumā nodrošinot saviem klientiem pakalpojumus 24 stundas diennaktī, kā arī brīvdienās un svētku dienās.

Ilggadēja pieredze būvtehnikas nomas industrijā, advansētas tehnoloģijas un profesionāla komanda ir uzņēmuma stiprās puses, kas ļauj mums īstenot specifiskus projektus un rast individuālus risinājumus, pielāgojoties jebkurām klienta prasībām.

Mēs piedāvājam dažādus sadarbības modeļus kā privātajam, tā publiskajam sektoram, rodot efektīvāko risinājumu atbilstoši klienta vajadzībām. Nozares profesionāļiem piedāvājam izmantot ilgtermiņa sadarbības priekšrocības, slēdzot korporatīvo klientu līgumu.