30t ķēžu ekskavators Volvo EC300 EL

Rokamais kauss

1.7m³

Greifera kauss

Sekundārās šķēres

2.2t

Hidrauliskais āmurs

1.2t

Hidrauliskais āmurs

2.6t

Cena

41.5 / h

Cena ar PVN (21%)

50.22 / h

Augsti kvalificēti operatori

Mūsu tehnikas operatori ir sertificēti, pieredzes bagāti un ar augstu atbildības sajūtu kā pret tehniku, tā arī pret veicamo darbu.

Ar mīlestību pret tehniku

Mūsu tehniskais personāls nodrošina traktortehnikas un autoparka uzturēšanu teicamā stāvoklī. Neparedzētu bojājumu gadījumā spējam sniegt remonta pakalpojumus jebkurā diennakts laikā.

Darbs trīs maiņās 24/7

Mēs esam elastīgi un nepieciešamības gadījumā “RS4 ” objektā spēj nodrošināt darba spēku divās vai vairākās maiņās, kā arī darbu diennakts tumšajās stundās, uzstādot apgaismojumu.

RS4 – plaša spektra tehnikas noma visā Latvijā

Pieprasījums pēc būvtehnikas Latvijā kļūst aizvien lielāks, bet piemērotas tehnikas atrašana nākamajam projektam var izrādīties laikietilpīgs process. Tieši tādēļ RS4 būvtehnikas noma ir pareizais risinājums. Uzticieties nozares līderiem un pieredzējušiem speciālistiem, kuri garantēs labāko pieejamo tehniku, kā arī augsti kvalificētu operatoru atbalstu. Mūsu būvtehnikas parkā atradīsiet lielāko un labāko zīmolu modeļus, tāpēc variet būt droši, ka jūsu rīcībā būs jaudīgs un uzticams aprīkojums. Mūsu būvtehnikas noma balstās ilggadējā pieredzē un, domājot par klientu vajadzībām.

Ko mēs piedāvājam no savas puses:

  • Lielgabarīta būvtehnika dažāda veida būvniecības darbiem;
  • Atbalstu klientiem visā tehnikas nomas ciklā – nepieciešamības gadījumā spējam sniegt remonta pakalpojumus.

Bez atbilstošas tehnikas jūs pazaudēsiet laiku, enerģiju un resursus, tāpēc izmantojiet visu, ko jums sniedz RS4 tehnikas noma. Lai jums nebūtu jāpārtrauc darbi tikai tādēļ, ka projekta realizācijai trūkst smagā tehnika, sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim.

Priekšrocības, ko sniedz RS4 tehnikas noma

Augstas kvalitātes tehnika

Klientiem mēs piedāvājam vadošo būvtehnikas un traktortehnikas zīmolu modeļus, kā arī mūsu tehniskais personāls rūpējas par to, lai tehnika vienmēr būtu izcilā kārtībā. Spējam operatīvi reaģēt arī neparedzētās situācijās.

Profesionāli tehnikas operatori

Papildu tehnikas nomai piedāvājam arī pieredzējušu tehnikas operatoru pakalpojumus jūsu projektu realizēšanai. Mūsu augsti kvalificētie operatori spēs palīdzēt ar ēku demontāžas darbiem, ceļu komunikāciju un tranšeju rakšanu, upju grunts un stāvmalu tīrīšanu, karjeru atsegšanu un cita veida darbiem.

​Darbs maiņās 24 stundas diennaktī

Kad projekta izpildei ir dots noteikts termiņš, saprotam, ka svarīgi ir darbu pabeigt laikus, tāpēc operatoru darbu plānojam vairākās maiņās.

Moderns būvtehnikas klāsts

Mūsu būvtehnikas parkā atradīsiet modernu un jaudīgu celtniecības un traktortehnikas klāstu, lai darbus paveiktu pēc iespējas ātrāk un kvalitatīvāk.

Samazinātas izmaksas nelieliem projektiem

Lai, realizējot neliela apjoma darbu, jums nebūtu jāpērk pašiem sava un dārga tehnika, izmantojiet RS4 pakalpojumus īstermiņa tehnikas izmantošanai. Lietojiet to tik ilgi, cik nepieciešams.

​Izvairieties no uzturēšanas

Nomājot smago tehniku, jums nebūs jāuztraucas par tās remontēšanu un rezerves daļu iegādi – par to parūpēsimies mēs.